Hotel Monopol
BOOK ONLINE

Book Online
HOTEL MONOPOL


Hall hotelowy cały wyłożony marmurem. Podłoga, filary, kontuar recepcji; wszystko lśni smakiem drogiego kamienia. Dalekowschodni marmur Black & Gold, Turecki Afyion, czerń utkana ze światła. Wszędzie kwiaty, jakby z żywego ogrodu, i świece, i dyskretny zapach luksusu. Od wejścia witają ciepłe, uprzejme uśmiechy, pełne gościnności. 

Na prawo restauracja Monopol, obszerna, zalana światłem sala, sufit kasetonowy, wsparty na marmurowych, niczym wytoczonych z porfiru kolumnach, obok przyległe sale spotkań i kawiarnia. 

Na wprost winda i schody w inny świat Sanum Per Aquam. Na lewo długi korytarz i kolejne sale. Wszystko w dobrych proporcjach, wszystko z myślą o tym, by poczuć się u siebie, przyjaźnie, jak w domu.

W odnowionym, pięciogwiazdkowym hotelu Monopol znajduje się 121 pokoi, w tym 14 apartamentów. Wszystkie pokoje zostały indywidualnie zaprojektowane z najwyższą starannością o każdy najmniejszy szczegół. W pieczołowicie odrestaurowanym obiekcie współczesna architektura i wyposażenie wnętrza świadomie korespondują z gotycką bryłą kościoła. Po raz kolejny udowodniono, jak wysublimowana i nowatorska aranżacja wnętrz doskonale komponuje się ze starą, zabytkową materią, a najnowsza technologia wspiera i uzupełnia historyczną substancję obiektu. 

Każdy pokój posiada wszelkie niezbędne udogodnienia pięciogwiazdkowego hotelu.
Z największą troską zadbano tutaj o wszelkie wygody ważne dla współczesnego podróżnego.

Hotel Monopol to miejsce, którego nie można pominąć. A każdy, kto choć raz się tutaj zatrzyma, z pewnością będzie chciał powrócić. 

A Monopol właśnie po to został powołany do życia, by swoją gościnnością obdarowywać.