Spotkanie biznesowe, służbowa kolacja, spotkania okolicznościowe lub wymarzone wesele. W hotelu Monopol do  Państwa dyspozycji oddajemy pięć w pełni wyposażonych sal, dwie restauracje oraz imponujące przestrzenie tarasowe.

CENTRUM KONFERENCYJNE

Bankiety wydawane przez zarządy firm czy okolicznościowe bankiety z okazji przeróżnych wydarzeń kulturalnych lub festiwali, wręczenie nagród połączone z wystawną i ekskluzywną kolacją, uroczystości rodzinne, wesela – wszystko wymaga właściwej oprawy, odpowiednich wnętrz i szczególnej, wyjątkowej atmosfery. Trudno pomyśleć o miejscu bardziej stosownym dla takich okoliczności niż wnętrza naszego hotelu.

Więcej informacji

WESELA W HOTELU MONOPOL

Wyjątkowe wnętrza hotelu są doskonałym miejscem także na organizację przyjęcia weselnego. Wybierając Hotel Monopol w tym szczególnym dniu, mogą być Państwo pewni, iż profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu, zaspokoją Państwa oczekiwania, a indywidualne podejście do każdego Gościa, zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zadbamy o to, by czuli się Państwo wyjątkowo nie tylko w dniu ślubu, ale także w całym okresie jego przygotowań.

Oferta weselna

GALERIA