Znajdujące się na poziomie -1 luksusowe Wellness&Spa Hotelu Monopol, w niezwykły sposób udowadnia, jak integralną całość stanowią zmysły i umysł.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy basen, siłownię, saunę suchą i łaźnię parową oraz grotę solną

By dopełnić holistycznej pielęgnacji, proponujemy zagłębić się w siebie i wyciszyć, podczas serii wyjątkowych zabiegów na twarz i ciało, przygotowanych dla Państwa przez naszych specjalistów.

Spa

SPA w Hotelu Monopol opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy – może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. Nasze SPA to spokój ciała i ducha – odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Przygotowaliśmy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem wiodącej firmy kosmetycznej THALION, której profesjonalne preparaty pomogą uzyskać doskonałą formę i kondycję skóry.

Otwarte codziennie od 09:00- 21:00

Wellness

Zlokalizowane na poziomie -1 w Hotelu Monopol oferuje dla wszystkich gości pragnących relaksu i wypoczynku następujące programy i usługi: siłownia wyposażona w sprzęt do ćwiczeń siłowych i kondycyjnych umożliwiający trening osobom zarówno początkującym jak i zaawansowanym, basen z jacuzzi o wymiarach 15,00 m – 5,00 m, sauna sucha i łaźnia parowa, grota solno – jodowa, serwis ręczników oraz woda do picia.

 

Jednorazowe wejście do strefy Wellness –80 PLN

Członkostwo

Dla tych z Państwa, którzy zainteresowani są stałymi karnetami w centrum Wellness & Spa Hotelu Monopol, przygotowaliśmy specjalną ofertę członkowską.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z recepcją Wellness&Spa Hotelu Monopol.

Galeria

Kontakt

H. Modrzejewskiej 2, Wrocław
spa.monopol@hotel.com.pl
+ 48 71 77 23 750